میز خدمت در مصلای شهرستان با حضور فرماندار و مسئولین دستگاههای اجرایی برگزار گردید

*میز خدمت دستگاه‌های اجرایی در مصلای نماز جمعه برگزار گردید*

هم زمان با دومین روز از هفته دولت جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان گتوند میز خدمت در مصلای نماز جمعه، پاسخگوی سوالات و مطالبات مردم شدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گتوند
عباس عباس زاده سرپرست فرمانداری امروز جمعه سوم شهریور ماه در حاشیه میز خدمت در محل مصلای نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه در میزهای خدمت امکان پاسخگویی مستقیم مدیران به مردم و مراجعان فراهم می شود و روند پاسخ به تقاضای مردم شتاب گرفته و فرآیند خواسته ها و مطالبات مردم تسهیل می‌شود افزود: برپایی میز خدمت در محل نماز جمعه امری سازنده برای گره‌گشایی از کار مردم است.
سرپرست فرمانداری شهرستان گفت: یکی از کارکردهای نماز جمعه همین ارتباط مردم و مسئولان و قرارگرفتن در یک صف است که آثار و برکات زیادی به دنبال دارد.

ایشان با بیان اینکه تقدیر از دستگاه‌هایی که وارد عمل شده‌اند، تصریح کرد: ارتباط مستقیم با مردم از مهم‌ترین رویکردهای دولت سیزدهم در سطح ملی، استانی و شهرستانی است و در همین راستا میز خدمت دستگاه‌های اجرایی شهرستان به‌طور مستمر برگزار خواهد شد.

عباس زاده گفت:تلاش مجموعه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان خدمت جهادی برای تسریع در خدمت رسانی به مردم است و از همه ظرفیت ها و توان خود برای تحقق شعارهای دولت بهره خواهیم .گرفت

56