جلسه آموزشی نانوایان شهرستان گتوند برگزار گردید

*برگزاری جلسه آموزشی ،نانوایان شهرستان گتوند*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گتوند

صبح امروز شنبه یازدهم دیماه جلسه آموزشی نانوایی های شهرستان گتوند با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، رئیس صنعت و معدن و اتحادیه و جمعی از متصدیان نانوایی های شهرستان برگزار گردید.
در ابتدای جلسه مهندس محمد جونی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه از زحمات نانوایی های شهرستان که در سرما و گرما به مردم خدمات رسانی میکنند تشکر کرد و از آنان خواست با توجه به نصب کارت خوان دقت لازم در رعایت ساعت کاری،تراکنش های تکراری ، عدم تعطیلی خود سر را داشته باشند .در ادامه جلسه راشدی رئیس صنعت و معدن،کارشناسان جهاد کشاورزی ، بهداشت توضیحات زیر را ارائه نمودند.

جلسه آموزشی و توجیهی با متصدیان واحد‌های صنفی نانوایی شهرستان گتوند در خصوص وضعیت پخت نان، سهمیه ی آرد، مکانیزمهای تشویقی و چگونگی تحلیل عملکرد نانوایان از طریق دستگاه‌های کار تخوان نوین و همچنین رفع مشکلات نانوایان توضیحاتی دادند

در این نشست گزارش مشروحی از اقدامات صورت گرفته، نحوه نظارت بر فعالیت ها از طریق دستگاه کارتخوان و همچنین موارد اصلاحی توسط اعضاء ارائه شد. در ادامه جلسه پیرامون بهداشت نان و میزان مصرف نمک در نان و همچنین عدم استفاده از جوش شیرین و مضرات مصرف آن و رعایت بهداشت فردی مطالبی عنوان گردید.
همچنین صاحبان نانوایی به بیان مشکلات خود نظیر کمبود سهمیه ی آرد و عدم افزایش قیمت نان پرداختند.

133